21
מאי

אומנות הפיתוי

 קרוב לגיל 60 מעצבת הלנזו’רי היוקרתי שאנטל תומאס (Chantal Thomass) אינה נחה לרגע, עם רקורד מוכח של 42 שנים בתחום ההלבשה התחתונהמתפנה כעת תומאס להטביע את חותמה גם בתחום חדר הרחצה. בשיתוף פעולה יוצא דופן השיקה עם מותג חדרי הרחצה הצרפתי THG את האינטרפטציה האישית שלה לרהיטי חדר הרחצה.
Chantal THOMASS 3
אחרי ששיגרה בהצלחה קולקציית רהיטים לתערוכת העיצוב המוערכת Maison & Objet בינואר 2008 בשיתוף חברת הרהיטיםAGR. חושפת כעת תומאס את הפיתוי החדש שלה: קולקציית רהיטים מפונפנת אך אלגנטית בשיתוף המותג הצרפתי THG.
לקולקציית רהיטי חדר הרחצה אשר עיצבה העניקה ניחוח צרפתי מענג המעלה חיוך מדושן ונהנתני. לדבריה של תומאס הכוונה הייתה ליצור חווית “או-לה–לה” כהגדרתה המפונפנת בזמן הרחצה. קולקציית הרהיטים, מאפיינת את חתימת ידה של המעצבת הצרפתייה והפרובוקטיבית בהשראת מסורת ה Boudoir חדר השינה המסורתי של האישה, חושפת תומאס סגנון נשי אפוף מסתוריות וחושניות אשר הפכו עם השנים לשפת הפיתוי הייחודית לה.

 
ChantalThoma 2

אותה תשוקה חושנית עוטפת גם את האווירה שביקשה להכניס אל תוך חדר הרחצה. אלמנטים סקסיים ושובבים בהשראת ביריות, תחרה, ופפיונים נשיים לצד קווים רכים ומעוגלים, מעניקים לעיצוביה טאצ’ ייחודי שקשה להתעלם ממנו. להשלמת החוויה והיצירה הפמיניסטית, הוסיפה תומאס טקסטורת כיתובים עדינים שמעבירה מסרים נשיים של : “יופי” “יוקרה” “פינוק” ועוד.
הקפדה ושימת לב לפרטים הקטנים והמיוחדים שאופיינים לסגנון הפרט-אה-פורטה שיצרה תומאס בעולם ההלבשה התחתונה, מקשטים באלגנטיות את חדר הרחצה כחלומה המתוק של כל אישה. קולקציית הרהיטים כוללת פינת טואלט המכילה גם כיור, יחידות אחסון מעץ צבוע בגוון ורוד-בייבי, משטח שיש שחור וידיות קריסטל מנצנצות, ברז שידיותיו מקושטות בפפיון כסוף ואמבטית פרי-סטנדינג מפנקת מעוטרת בטקסטורת הכיתובים.
Chantal THOMASS 4 Chantal THOMASS 5
כהוקרה לנשים המופלאות בינהן מרלין מונרו, מארי אנטואנט ולואי ברוקס המהוות את מקור השראתה תומאס העניקה לקולקציה את הכינוי המקורי POEMS (פואימה), שמשקף את קסם חווית הרחצה והעונג הנשי לצד תשוקותיהם הסודיות.

הקולקציה שהדהימה לראשונה את מבקרי תערוכת “Maison & Object” שנערכה לאחרונה בפריס, מוצעת כעת גם בישראל בלעדית בסניפי רשת מודי.