24
מאי

Mix & Patch

פטרישיה אורקיולה חותמת את הפרויקט הרביעי שלה בשיתוף חברת Mutina עם השקת קולקציית האריחים AZULEJ (אריח בספרדית).
לדברי רינה דואניאס, מבעלי רשת MODY המשווקת בישראל את הקולקציה : קולקציית AZULEJ קוראת תיגר על כול מה שידענו והכרנו בתחום אריחי הקירות והריצופים. פטרישיה אורקיולה מובילה טרנד עיצובי חדש mix & patch המציע חופש עיצובי ייחודי במראה עכשווי של טלאים.
pat1
חומר עכשווי, אשר נוצר בטכנולוגיות גבוהות, בשילוב אומנות קראפט מסורתית מאפיינים את קולקציית אריחי הריצופים והקירות שעיצבה פטרישיה אורקיולה בשיתוף חברת Mutina האיטלקית.
הקולקציה AZULEJ אשר מתחקה אחר אריחי הבטון האפורים מעוטרת בדוגמאות מופשטות מאוירות בצבעוניות עדינה וניטראלית המזכירה את עבודת המוזאיקה המסורתית שנעשתה בעבודת ידי אומן.
שילוב של ישן מול חדש, מסורתי מול הייטקי- קולקציית האריחים החדשה של פטרישיה אורקיולה נוצרה בהשראת אומנות הטלאים ומאפשרת משחק יצירתי אינדיבידואלי -mix & patch- אקראי אך במכוון, צנוע אך שאינו חף מתחכום.
pat2

החידוש – האריחים מוצעים בחבילה הכוללת 27 אריחים שונים בגודל של 20X20 ס”מ בסקאלת צבעים מגוונת המבוססת על לבן, אפור בהיר ואפור כהה.
סה”כ 9 הדפסים שכל אחד מהם מוצע בכל אחד מהצבעים, אותם ניתן לשלב יחד באופן רנדומלי לכדי יצירת מארג טלאים ייחודי, או לחילופין ליצור “שטיח” אריחים – בין אם כאריחי ריצוף או כחיפוי קיר.
התוצאה הינה ייחודית ומפתיעה, ויוצרת מראה מובחן המביא לידי ביטוי חופש יצירתי.