24
מאי

קמינים. נקודה.

האדריכלות המודרנית החדשה היוותה קרקע פורייה עבור המעצב האיטלקי Giovanna Talocci ביצירת קולקציית הקמינים החדשה שלו.
בשיתוף פעולה עם בית העיצוב האיטלקי Falper , המשווק בישראל בלעדית ע”י רשת MODY, עיצב סדרת קמינים מובנים, המעניקה פתרונות אדריכליים מודרניים ליצירת אווירה בחלל הבית.
סדרת הקמינים החדשה מובנית בקיר, ויחד עם זאת אינה דורשת חיבור לחשמל ואינה פולטת עשן. מלבד עיצובם הייחודי כרהיטים מינימליסטיים מוקפדים ואלגנטיים, הם מתבלים את האווירה ומוסיפים תחושה חמימה, מזמינה ונעימה.
kamin1
הקמינים עשויים נירוסטה ומשלבים בעיצובם חומרים מגוונים ליצירת מראה עכשווי. קולקציה נוספת עשויה מפלדת אלחלד בשילוב קרמיקה,שילוב חומרים מרתק המעניק מימד חדש לחוית ההסקה.
הקמינים מתאימים לכל סוגי המבערים ולכולם האפשרות לשמש גם כמפיצי ריח, כך שבעת הבערת הקמין ניתן לתבל אותו בארומה ארומתרפית בניחוח לבנדר או מנטה, ואפילו ציטרונלה הידועה כדוחת יתושים.
kamin2
סדרת קמינים ניידים Free Standing.
Giovanna Talocci טען כי אף פעם לא הבין את הצורך להתקבץ תמיד במקום אחד מול הקמין, ומדוע זה אינו יכול “לטייל” עמנו בין חדרי הבית או מחוצה לו.
לימים, שיתוף פעולה עם בית העיצוב Falper האיטלקי, הניב סדרת קמינים ניידים בעלי ידית אלגנטית, המעוצבים כרהיטים מינימליסטיים שאינם חפים מתחכום.
סדרת הקמינים הניידים החדשה מתייחסת אל הקמינים כמפיצי אווירה. הם אינם דורשים חשמל ואינם פולטים עשן. יתרה מכך, המבערים משמשים גם כמפיצי ריח, כך שבעת הבערת הקמין ניתן לתבל אותו בארומה ארומתרפית בניחוח לבנדר או מנטה, ואפילו ציטרונלה הידועה כדוחה יתושים.
kamin4

עיצוב מודרני מוקפד, קווים נקיים ומעודנים וכמובן עמידות בפני טמפרטורות גבוהות – הקמינים החדשים של Falper מוסיפים חמימות אלגנטית, מבשמים את החלל ומעצימים את האווירה.
הקמינים החדשים עשויים פלדת אל חלד ומוצעים בשלוש מידות:
cm 38 x 36 x h 40. , 1.8 ליטר, מתאימים לבעירה רציפה של 4.5 שעות.
cm 80 x 38 x h 40
cm 120 x 38 x h 4