15
אוק

רשת MODY פותחת סניף חדש בצפון

 

החודש השיקה חברת MODY סניף חדש בחיפה. הסניף מציע ללקוחות חווית קניה חדשה ומשודרגת, אלפי מוצרים איכותיים ממיטב המותגים ברחבי העולם, אזור מיוחד לאדריכלים ומעצבים ומערכת טכנולוגית שהופכת את עיצוב הבית לקל ומהיר

החודש נפתח בחיפה הסניף החדש של חברת MODY, המובילה את שוק עיצוב הבית בישראל כבר למעלה מ-50 שנה. אולם התצוגה, המתפרש על פני כ-1,300 מ”ר, נפתח מתוך הרצון להביא לתושבי ואדריכלי הצפון את מסורת העיצוב ארוכת השנים שלה, הדוגלת בשילוב בין יצירתיות לפונקציונליות. בסניף מוצגות הקולקציות הכי איכותיות ויפות שמקורן במותגים המובילים בעולם דוגמת GESSI, MUTINA, FALPER ועוד.

צבעוניות ותכנון

אולם התצוגה החדש הממוקם באזור התעשיה נשר עוצב בסגנון נקי ומינימליסטי על ידי רינה דואניאס, בעלת החברה והקולקטורית הראשית שלה. עיצוב האולם מבוסס על תפישתה האסתטית של דואניאס שמאמינה ביצירת חללים שקטים ולא עמוסים. פלטת הצבעים השולטת בו היא לבן ועץ בהיר היוצרים תחושת ניקיון ורוגע ומאפשרים למוצרים המוצגים לבלוט.

אולם התצוגה מחולק לאזורים ברורים עם שדרות מרכזיות המקלות על ההתמצאות בו. לכל מחלקה הוקדש אזור משלה – ברזים, פרקטים, כלים סניטריים, אבן וריצוף וזאת על מנת לאפשר ללקוחות להתמצא במרחב בקלות ולמצוא בו את משאת נפשם.

באולם הוקמו כ-40 חדרי רחצה שמציגים למבקרים פתרונות כוללים ושולבו בהם פריטי ריהוט, ברזים וכלים סניטריים. חדרי הרחצה ממחישים את “אומנות השילובים” של MODY ומאפשרים למבקרים למצוא את הסגנון המתאים להם. “אומנות השילובים” הינה חלק משמעותי בחזון העיצובי של MODY, היא מבוססת על חיבור בין הרצוי למצוי ומאפשרת לכולם למצוא פתרון עיצובי מיטבי. בבסיס התפיסה, שמובילה דואניאס, ניצבת האמונה בשילוב בין פריטים יוקרתיים של מותגים נחשבים לבין פריטים איכותיים אך בסיסיים. דואניאס מאמינה שדי בפרט אחד בחלל בכדי להפוך אותו לייחודי, למשל שילוב של ברז יוקרתי בחדר רחצה שמעוצב באופן בסיסי, או השקעה באריחים ייחודיים לחיפוי קיר אחד דומיננטי.

חווית קנייה חדשה

MODY ATELIER מציע שירות ייעודי לקהל המקצועי, מאפשר להשתמש בספריית חומרים עשירה, להתרשם משלל חידושים טכנולוגיים ומשפע אפשרויות של מוצרים לבחירה ש-MODY מעמידה לרשותם.

החלל כולל מאות דוגמאות של אריחים לריצוף וחיפוי, דוגמאות פרקט, דוגמאות של אבן טבעית, עשרות קולקציות של ברזים, מניפות צבעים, חומרי גמר לארונות אמבטיה ודוגמאות טקסטיל רלוונטיות. MODY ATELIER מסייע לאדריכלים ולמעצבים בתהליך העיצוב ובחירת החומרים, הוא משנה את חווית התכנון והעיצוב, משדרג את הבחירות ואת התוצאה המתקבלת, והוא חלק מקבלת הפנים החמה ומהשירות ש-MODY מעניקה לשותפיה המקצועיים.

MODY vision

בשנה האחרונה פיתחה MODY כלי חדשני שמספק ללקוחותיה ולאדריכלים והמעצבים שעובדים אתה חווית קנייה חדשנית, ראשונה ובלעדית. לקוחות החברה כבר לא נדרשים לדמיין כיצד יראו הבחירות שלהם בפועל. כבר בזמן קביעת הפגישה הלקוחות שולחים את תכנית הדירה האישית שלהם וכשמגיעים לפגישה בסניף, מוצג בפניהם סיור תלת ממדי וריאליסטי בתוך הדירה שלהם. הסיור מתבצע על גבי מסך מחשב ומאפשר להם לראות כיצד נראית כל בחירה של כל מוצר בשטח.

MODY visionמאפשרת ללקוחותיה לבצע בחירות בלב שקט ולקבל החלטות באופן קל ונוח. במקביל לסיור הווירטואלי, מציגים יועצי העיצוב של החברה מגש שכולל דוגמאות מוחשיות של החומרים הנבחרים, ובכך מתווסף ממד פיזי ותחושתי.

השימוש במערכת MODY vision זמין לכל לקוחותיה של MODY, גם לדיירי פרויקטים ולשותפים המקצועיים, אדריכלים ומעצבים, שמוזמנים להמחיש ללקוחות שלהם את התכנון ובחירת המוצרים.