19
אוק

עידן חדש ב-MODY מאפשר לקבל החלטות על עיצוב הבית בקלות

רוב האנשים לא מצליחים לדמיין כיצד יראה אריח הריצוף שבחרו בסלון, הם לא בטוחים, כשהם פוגשים לראשונה את חדר הרחצה החדש שלהם, שהארון הוא בגוון המדויק שבחרו וחלקם משוכנעים שביקשו שהחיתוך של האריח ימוקם במיקום אחר.

MODY vision היא מערכת טכנולוגית חדשה שפיתחה MODY והיא מבטיחה להשאיר את כל הבעיות האלה, ועוד כמה שלא הזכרנו, מאחור. בעולם החדש של MODY יש דרך חדשה לקבל החלטות לגבי הבית, מחיפוי פרקטי בחדר האמבטיה, לחיפוי מרהיב בסלון.

 

להתלבט בין אפשרויות ולבחור בלב שלם בקלות ובמהירות, להבין כיצד תראה הבחירה בשטח ולהימנע מהפתעות – תכנון הבית מעולם לא היה נוח וזריז יותר. זאת הודות למערכת החדשה והמפתיעה שהשיקה החודש חברת MODY, לאחר שלוש שנות פיתוח. המערכת נקראת MODY VISION והיא מסייעת לחברה ולקהל לקוחותיה לקדם בברכה את פני העתיד.

איך זה עובד? MODY VISION  מתרגמת את תוכנית הבית שלכם (תוכנית אדריכלית בדו-ממד) לתמונה תלת ממדית. היא מציגה בפניכם את מבנה הבית, תמונה מציאותית שלו ולצדה רשימה של כל המוצרים שניתן להזמין ב-MODY. בלחיצת כפתור מתקבלת תמונה שממחישה כיצד נראית בפועל כל בחירה שנעשית עבור הפרויקט – הריצוף, חיפויי הקיר, ארונות הרחצה. למעשה, MODY VISION מאפשרת ללקוחותיה לעבור חוויה וירטואלית, זהו השלב הבא של ההדמיה המסורתית שהוצגה לכם עד כה על ידי אדריכלים ומעצבים.

 

דן דואניאס, מבעלי החברה ומי שמוביל את פיתוח והטמעת המערכת בסניפים הפרושים ברחבי ישראל: “95% מהלקוחות היום לא יכולים לדמיין כיצד תראה הבחירה שלהם בבית עצמו. ההתלבטות לרוב היא בין שתיים או שלוש אפשרויות, והכלי שאנו מציעים כעת מאפשר לקבל החלטה מהירה בלב שלם. במקרים רבים בהם לקוחות מתלבטים, למשל, בין ריצוף באריחים אפורים לבין פרקט, הם מגיעים לסניף, מתבוננים בדוגמאות של האריחים, חוזרים הביתה לחשוב, בודקים בעוד חנות וחוזר חלילה. המערכת שלנו מאפשרת להם לקבל החלטה שלמה בלב שקט, כשהם יושבים מול המסך בסניף. כל בחירה שלהם מומחשת בתמונה הריאליסטית שמציגה להם המערכת והופכת את ההתלבטות למיותרת.

יתרון נוסף שמעניקה MODY VISION הוא האפשרות לחוות את המראה של כל מנעד המוצרים והצבעים הקיימים במוצרים שמייבאת החברה. המקום באולמות התצוגה מוגבל ופעמים רבות הקנייה מתבצעת על סמך קטלוג. אני לא מציג דוגמא של אריח בצבע ארוגולה, למשל”.

“MODY VISION ממחישה גם כיצד תראה פריסת האריחים בשטח, היכן יש חיתוכים וחיבורים. אם יש התלבטות לגבי מיקומים, למשל, מתעמקים באפשרויות, מבינים איך תראה כל אחת מהן בבית ומונעים בקלות אי הבנות או חוסר שביעות רצון”.

השימוש ב-MODY VISION מונע טעויות וחוסך זמן וכסף. בגלל שהכול ברור, אין הפתעות כאשר ההתקנות מתבצעות בפועל. לאחר שתסיימו את תהליך הרכישה באחד מסניפי MODY תקבלו לינק לסיור הווירטואלי בדירה שלכם, הדמיות שמציגות כיצד תראה הדירה עם המוצרים שבחרתם, הצעת מחיר הכוללת כתב כמויות ופריסות של המוצרים אותם בחרתם בפגישת הייעוץ.

ועוד דבר – השימוש במערכת MODY VISION הינו בעל טווח רחב של אפשרויות ונותן מענה לפרויקטים בסדרי גודל שונים של תקציבים. במילים אחרות – כולם מקבלים מענה וחווית הקניה הופכת אחרת, מוחשית ועדכנית. ברוח ימים אלה, המערכת גם מתאימה ליחסים מרחוק ומאפשרת ללקוחות לחוות, למרות כל המגבלות, את הבחירות שעשו ולצפות כיצד הבית שלהם רוקם עור וגידים.