13
אוג

יצירת קיר כח אמנותי

חיפוי קיר מקורי יכול להגדיר מחדש את החלל. הוא נותן את הטון הכללי בחדר ובעזרת בחירה של אריחים ייחודיים תוכלו לייצר את ה’פאוור וול’ שלכם באמבטיה, בסלון, במשרד או בכל חלל שתרצו ליצור בו מוקד אמנותי. הוספת חיפוי לקיר מאפשרת יצירת מראה אלגנטי ויוקרתי או מראה חמים ורך, מראה מודרני או מראה קלאסי, ככל שעולה על רוחכם. שלל אפשרויות עיצוביות, בהתאם לטעם האישי. 
מעבר מחיפוי פרקטי בחדר האמבטיה, לחיפוי מרהיב בסלון
אם בעבר חיפוי הקירות היה נעשה בחדרי הרחצה, ומתוך סיבות פרקטיות כגון מניעת עובש או קלות הנקיון, כיום חיפוי קירות עובר לשאר חללי הבית – מהסלון ועד המטבח, מחדר השינה ועד חדרי האמבטיה. בצעד קל ליישום, ניתן להפוך את הפשוט והבנאלי למרהיב ביופיו.

בין אם הוחלט על חיפוי של קיר מרכזי אחד, שיהווה מוקד אומנותי, או על חיפוי חללים שלמים, המבחר הוא עצום. ישנם אריחים מאוירים, אריחים תלת ממדיים, אריחים עם צורות גיאומטריות, אריחים במראה טבעי ואריחים בגדלים שונים. ההיצע הוא אינסופי, וכל אדם יכול למצוא בו את האריחים הנכונים ביותר עבור צרכיו וטעמו האישי. השאלה היא כיצד נחפה את הקיר בבית באופן מקורי שאינו חוזר על עצמו?

HyperFocal: 0


תפיסת ה’פאוור וול’ אומרת שכבר לא צריך לרצף את כל הקירות והרצפה באופן אחיד, אלא לבחור קיר אחד דומיננטי או רק את הרצפה אשר נרצף בחומר, טקסטורה או צבע שיתנו לנו את מיקוד העיצוב. בשאר קירות החדר נוכל להשתמש בתקציב יותר מוגבל וכך הקיר המיוחד שבחרנו יקפוץ החוצה ויהפוך למוקד החלל. יש לזה יתרון צרכני כי נתנו דגש רק בקיר אחד. היום תפיסה זו הולכת וצוברת תאוצה ורואים אותה בבתים רבים בארץ ובעולם.
ישנן אינספור אפשרויות לחיפויים דקורטיביים, ובנקל אפשר להתאים את המראה אליו שואפים להגיע, עם אריחים מעוצבים ייחודיים, תוך כדי התייחסות לאזור אותו רוצים לחפות, לתוצאה הסופית המיוחלת ולתקציב.
הכירו את הדבר הכי חם בתחום האריחים המעוצבים. בחברת MUTINA האיטלקית המתמחה בכל הנוגע למילה האחרונה בנושא, הבינו שיש דרישה מצד המעצבים והלקוחות שלהם ליצור לעצמם קיר בעיצוב אישי.


הייחודיות בקולקציות של MUTINA היא באפשרויות השילוב המיוחדות שניתן ליצור מהן. ניתן לבחור אריחים בגדלים שונים, בצורות שונות או בגימורים שונים וכל שילוב ייצור יצירה מקורית עוצרת נשימה. איך זה עובד? ממש כמו בפאזל, רק שכאן – אין חוקים, יש אין סוף אפשרויות.

בחירת האריחים המתאימים ביותר לחיפוי תלוי בחלל בו רוצים לבצע את החיפוי, גודל הקיר, מיקומו בבית, טעם אישי ועוד גורמים רבים אחרים. בחדרי התצוגה של רשת MODY תוכלו לקבל רעיונות לחיפויים אפשריים וייעוץ, בהתאם לצרכים האינדיבידואלים שלכם