13
אוג

המראה- טבעי, האיכות- גרניט פורצלן

אחד המוצרים הדומיננטיים בעיצוב הבית הוא ריצוף, המלווה את חווית בעלי הבית ואורחיהם מרגע הכניסה לבית ועד ליציאה ממנו בכל חללי הבית. בעת בחירת הריצוף אחת ההחלטות הבסיסיות הנה בין קטגוריית האריחים המלאכותיים לבין קטגוריית האפשרויות ליישום חומרים טבעיים כמו: אבן, פרקט או בטון.

בשנים האחרונות ישנו שימוש נרחב באריחי גרניט פורצלן. שילוב של יופי ועמידות הופכים את הריצוף בגרניט פורצלן לנחשק במיוחד בקרב מעצבי פנים ובעלי בתים כאחד. בשנים האחרונות נכנסה לשוק שיטת הדפסה דיגיטלית מתקדמת המדמה שלל גימורים. ההדפסה המתקדמת חודרת לתוך החומר ומדמה בטון, שיש , פרקט, ברזל שרוט, חלודה ועוד. קשה להבחין בין המראה המתקבל באריחי הפורצלן החדשים בעלי הגימורים הטבעיים לבין החומר המקורי אותו הם מדמים הודות ליצירת טקסטורה בפני השטח של האריח או למשל, במקרה של אריחי בטון, הודות לשיטת מריחה המדמה יישום טבעי של החומר.
לשימוש באריחי גרניט פורצלן יתרונות רבים נוספים: אריחי גרניט פורצלן עמידים בפני שריטות. הם מתאימים לשימוש בכל מקום בבית או מחוצה לו ושומרים על המראה המקורי שלהם לאורך זמן.

לאריחי גרניט פורצלן כושר ספיגה נמוך במיוחד. בשל כך, הם אינם רגישים ללחות או לקור ומתאימים לשימוש גם מחוץ לבית, וגם בתוכו, ובפרט בחדרים כגון חדר האמבטיה, מטבח או חדר הילדים. ניתן לנקות משטח המרוצף באריחי גרניט פורצלן בקלות לעומת משטחי עץ או אבן טבעית אותם יש לנקות על פי הנחיות המתאימות לכל חומר על סמך ספיגת הלחות שלו.
התחזוקה השוטפת של גרניט פורצלן פשוטה. ניתן לשטוף, לנקות ולטפל באותו האופן שבו מנקים את שאר הבית, בקלות וללא מאמצים מיוחדים.
שוק אריחי גרניט הפורצלן הוא עצום ומגוון. ניתן לבחור מבין אלפי דגמים, צבעים וטקסטורות של אריחים, בהתאם לצרכים ולטעם האישי של הרוכשים.
כל מה שנותר לעשות הוא לבחור את האריחים המתאימים ביותר עבורכם, וליהנות משנים ארוכות של נוחות ויופי!