04
ספט

המעצבים שעיצבו את הלפיד האולימפי


אולימפיאדת החורף בסוצ’י העלתה לקדמת הבמה את נושא עיצוב הלפיד האולמפי והמעצבים המוכשרים שעומדים מאחורי עיצובו. ואם לא די בכך שעיצוב הלפיד שעיצבו זכה בקטגוריה ה”עיצוב המוצלח ביותר לשנת 2012″ על ידי מוזיאון העיצוב הלונדוני, הרי שכעת הם מתכננים את ההשקה הראשונה שלהם בתחום אריחי הקרמיקה.
1
Barber & Osgarby מצטרפים לנבחרת המעצבים של חברת Mutina. לראשונה משיקים קולקציית אריחי קירות וריצופים Mews שבדומה ללפיד האולימפי נוצרה בהשראת לונדון.
בימים אלו בהם מתקיימת אולימפיאדת החורף סוצ’י 2014, ובעוד הלפיד דולק ממשיכים צמד המעצבים להפתיע את עולם העיצוב, הפעם עם קולקציית האריחים Mews. האריחים שהושקו בתערוכה בבולוניה וכבר זכו בפרס החדשנות של Wallpaper Design Awards הינם בהשראת הנוף, ההיסטוריה והמאפיינים של הבירה הבריטית.
Pannello_Mutina Mews artisanal
הקולקציה הינה קולקציה אורבנית, במראה קשוח ובועט. אריחי הקירות והריצופים זמינים ב- 8 גוונים, כולם בהשראת לונדון, עם שמות כגון: ערפל, חימר, יונה, חבל ומוביל fog, clay, pigeon, rope and lead, כאשר כל צבע מורכב מ- 15 תתי-גוונים שונים, המעתיקים את שינויי הגוון הנוצרים כתוצאה משינוי התאורה במהלך היום ומשפיעים על קווי המתאר האורבניים.
FS9T2912 backstage
לא רק צבעי האריחים משקפים את נופה של העיר, אלא גם הצורניות שלהם. החל ממראה בריקים ועד לרצפת פרקט herringbone, צמד המעצבים הלונדוני שאב השראתו ממגוון רחב של מרקמים, המרכיבים את התשתית הפועמת של העיר לונדון.
Mews_CHALK-_מודי_MODY